O společnosti - Průmyslové haly | Rekonstrukce, sanace | Stavby na klíč - Zowada s. r. o.

Průmyslové haly

Průmyslové haly

Zajišťujeme komplexní dodávky průmyslových staveb formou dodávky tzv. "na klíč". Tyto služby nabízíme včetně instalace nových sítí.

Rekonstrukce

Rekonstrukce

Provádíme rekonstrukce bytových, nebytových a kancelářských prostor a budov. Zajišťujeme drobné stavební úpravy i generální rekonstrukce.

Stavby na klíč

Stavby na klíč

Komplexní dodávky občanských a bytových staveb. Tyto služby nabízíme včetně instalace nových sítí. Nabízíme také montáž dřevostaveb včetně zajištění materiálu.

Novinky

Žádost k bydlení senior park Bystřice

14.02.2017

 

Na naších stránkách si můžete stáhnout ŽÁDOST k přijetí do KODUSU Zowada s.r.o. a KODUSU Senior Park Bystřice s.r.o.. A další potřebné dokumenty k vyplnění žádosti naleznete v AKTUALITÁCH. Více

 

 

Starší novinky

 

 

Kontaktujte nás pro bližší informace +420 558 340 980

O společnosti

Vážení obchodní partneři,

stavební firma ZOWADA, s.r.o., působí na trhu od roku 1992 a za tuto dobu si vydobyla silné postavení na trhu, především díky svým dosavadním referencím. Ty se vyznačují především rychlostí realizace a kvalitou provedení, smyslem pro detail a funkčnost. Díky dlouholetému působení a získaným zkušenostem tvoří tým firmy zkušení projektanti, ekonomové a řemeslníci. S podporou svého rozsáhlého strojního parku a technického vybavení je firma schopna rychle a efektivně zahájit jakoukoliv stavbu prakticky okamžitě.
Firma hodlá dále směřovat své podnikání především k maximálnímu naplnění požadavků zákazníka. dosavadní zkušenosti nás předurčují k tomu rozšířit své působení nejen v oblasti pozemního stavitelství, ale hodláme vstoupit i do dalších segmentů trhu - staveb pro energetiku, petrochemický průmysl a podobně.

Mgr. Vlastimil Janiczek,
ředitel, ZOWADA, s.r.o.

 

 

 

 

Přihlaste se jako VIP klient

Uživatelské jméno:

Uživatelské heslo: