Služby - Průmyslové haly | Rekonstrukce, sanace | Stavby na klíč - Zowada s. r. o.

Průmyslové haly

Průmyslové haly

Zajišťujeme komplexní dodávky průmyslových staveb formou dodávky tzv. "na klíč". Tyto služby nabízíme včetně instalace nových sítí.

Rekonstrukce

Rekonstrukce

Provádíme rekonstrukce bytových, nebytových a kancelářských prostor a budov. Zajišťujeme drobné stavební úpravy i generální rekonstrukce.

Stavby na klíč

Stavby na klíč

Komplexní dodávky občanských a bytových staveb. Tyto služby nabízíme včetně instalace nových sítí. Nabízíme také montáž dřevostaveb včetně zajištění materiálu.

 

Novinky

Žádost k bydlení senior park Bystřice

14.02.2017

 

Na naších stránkách si můžete stáhnout ŽÁDOST k přijetí do KODUSU Zowada s.r.o. a KODUSU Senior Park Bystřice s.r.o.. A další potřebné dokumenty k vyplnění žádosti naleznete v AKTUALITÁCH. Více

 

 

Starší novinky

 

 

Kontaktujte nás pro bližší informace +420 558 340 980

Služby

Velkosklad KOH-I-NOOR

Výstavba velkoskladu a obchodní expediční budovy v Polsku.

 

V oblasti stavební činnosti provádí firma komplexní dodávky staveb. Jde o stavby občanské, bytové i průmyslové, a to vše takzvaně „na klíč". Rovněž máme bohaté zkušenosti v oblasti konstrukcí, oprav či sanací stavebních objektů. Naše firma se zabývá také montáží dřevostaveb, ať již jde o moderní sendvičové domy budované tzv. suchou cestou, nebo o stále populárnější dřevěnice.
Můžete od nás očekávat vysokou kvalitu poskytovaných prací a dodávek podle ISO 9000:2002 a ISO 14001:2004. Důraz klademe na to, co klienti očekávají v dnešní době nejvíce - komplexnost nabízených služeb, důslednost při plnění termínů dodávek a kvalitu provedených prací. Vzhledem k dosavadním zkušenostem s našimi spokojenými klienty nepožadujeme zálohy na prováděné práce. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, kvalitní technické řešení za nikoliv nejnižší, ale za ekonomicky nejvýhodnější cenu. Naše stavební činnosti kopírují současné požadavky na maximálně korektní přístup k ochraně životního prostředí a úspor energií.

 

 

 

 

Přihlaste se jako VIP klient

Uživatelské jméno:

Uživatelské heslo: