Uspěli jsme s rodinným domem v Mistřovicích - Aktuality - Průmyslové haly | Rekonstrukce, sanace | Stavby na klíč - Zowada s. r. o.

Průmyslové haly

Průmyslové haly

Zajišťujeme komplexní dodávky průmyslových staveb formou dodávky tzv. "na klíč". Tyto služby nabízíme včetně instalace nových sítí.

Rekonstrukce

Rekonstrukce

Provádíme rekonstrukce bytových, nebytových a kancelářských prostor a budov. Zajišťujeme drobné stavební úpravy i generální rekonstrukce.

Stavby na klíč

Stavby na klíč

Komplexní dodávky občanských a bytových staveb. Tyto služby nabízíme včetně instalace nových sítí. Nabízíme také montáž dřevostaveb včetně zajištění materiálu.

 

Novinky

Žádost k bydlení senior park Bystřice

14.02.2017

 

Na naších stránkách si můžete stáhnout ŽÁDOST k přijetí do KODUSU Zowada s.r.o. a KODUSU Senior Park Bystřice s.r.o.. A další potřebné dokumenty k vyplnění žádosti naleznete v AKTUALITÁCH. Více

 

 

Starší novinky

 

 

Kontaktujte nás pro bližší informace +420 558 340 980

Aktuality

Uspěli jsme s rodinným domem v Mistřovicích

Čestné uznání

24. června 2014, 05.44 | Společnost ZOWADA, s.r.o., uspěla v rámci soutěže Stavba Moravskoslezského kraje 2013. Konkrétně jde o čestné uznání, a tedy pomyslné 2. místo v Kategorii II. – Stavby pro bydlení. Naše společnost získala cenu za rodinný dům v Mistřovicích.

Celkové výsledky jsou na Výsledky jsou na www.stavbamsk.cz

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlaste se jako VIP klient

Uživatelské jméno:

Uživatelské heslo: