Demolice a výstavba komínu (Bohumín, 2013) - Aktuality - Průmyslové haly | Rekonstrukce, sanace | Stavby na klíč - Zowada s. r. o.

Průmyslové haly

Průmyslové haly

Zajišťujeme komplexní dodávky průmyslových staveb formou dodávky tzv. "na klíč". Tyto služby nabízíme včetně instalace nových sítí.

Rekonstrukce

Rekonstrukce

Provádíme rekonstrukce bytových, nebytových a kancelářských prostor a budov. Zajišťujeme drobné stavební úpravy i generální rekonstrukce.

Stavby na klíč

Stavby na klíč

Komplexní dodávky občanských a bytových staveb. Tyto služby nabízíme včetně instalace nových sítí. Nabízíme také montáž dřevostaveb včetně zajištění materiálu.

 

Novinky

Žádost k bydlení senior park Bystřice

14.02.2017

 

Na naších stránkách si můžete stáhnout ŽÁDOST k přijetí do KODUSU Zowada s.r.o. a KODUSU Senior Park Bystřice s.r.o.. A další potřebné dokumenty k vyplnění žádosti naleznete v AKTUALITÁCH. Více

 

 

Starší novinky

 

 

Kontaktujte nás pro bližší informace +420 558 340 980

Aktuality

Demolice a výstavba komínu (Bohumín, 2013)

Demolice 65metrového cihlového komínu a montáž nového nerezového komínu stejné výšky v ocelové příhradové konstrukci. Nový komín se skládá ze čtyř dílů ocelové konstrukce délky každý 16 metrů (šířka 4,5 x 4,5 m). Uvnitř se nachází nerezová roura o průměru dva metry.

Tématické zařazení:

 » Aktuality  

 

 

 

 

Přihlaste se jako VIP klient

Uživatelské jméno:

Uživatelské heslo: